wtorek, 01 listopad 2016 10:40

Uroczystość Wszystkich Świętych

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
wszystkichswietych11 listopada w Liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych - zagłębiając się w tajemnicę świętych obcowania (communio sanctorum) wpatrujemy się w niezliczone rzesze tych, których życie było odbiciem świętości Boga.
Poszukujemy w świadectwie ich życia wzorów i drogowskazów dla naszej codziennej drogi do świętości i chrześcijańskiej doskonałości.
Po uroczystej Mszy św. o godz. 10.30 wyruszyła z naszego kościoła procesja na cmentarz parafialny, gdzie modliliśmy się za zmarłych kapłanów, naszych rodziców i przodków, krewnych i dobrodziejów, za poległych w obronie naszej Ojczyzny i ofiary wojen, w końcu za wszystkich zmarłych, których wiarę znał jedynie Bóg. Po procesji za zmarłych sprawowaliśmy Mszę św.

Zapraszamy do wysłuchania homilii ze Mszy św. na cmentarzu:


 • Odsłon: 339
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Odsłon: 311
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Odsłon: 334
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Odsłon: 330
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Odsłon: 336
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Odsłon: 332
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
Czytany 1070 razy

Skomentuj

© 2016 Parafia św. Jana Chrzciciela w Dębnicy Kaszubskiej. All Rights Reserved. Designed by Krzysztof Przechowski, A.M.D.G.

Logowanie

Witaj Gościu! Zaloguj się lub załóż swoje konto.