niedziela, 25 czerwiec 2017 20:15

Odpust parafialny

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
odpust parafialny 24 czerwca 2017 r 11 20170628 1844227621W sobotę 24 czerwca nasza wspólnota przeżywała uroczystość odpustową,
czyli uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, któremu dedykowany jest kościół parafialny. Uroczystej Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. dr hab. Jarosław Babiński, wykładowca filozofii na Uniwersytecie Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz w naszym diecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. Na Mszy św. obecni byli także księża naszego dekanatu łupawskiego, na czele z ks. dziekanem Piotrem Czają.
Na zakończenie uroczystości, w imieniu parafian, życzenia imieninowe ks. Proboszczowi Janowi złożyli przedstawiciele Rady Parafialnej. Po Mszy św., pomimo deszczowej pogody, parafianie doskonale bawili się na zorganizowanym już po raz drugi festynie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę oraz zorganizowanie parafilnego festynu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.
Czytany 1976 razy

Skomentuj

© 2016 Parafia św. Jana Chrzciciela w Dębnicy Kaszubskiej. All Rights Reserved. Designed by Krzysztof Przechowski, A.M.D.G.

Logowanie

Witaj Gościu! Zaloguj się lub załóż swoje konto.