niedziela, 22 maj 2016 17:38

Pierwsza Komunia św.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pierwsza Komunia Święta 24W niedzielę 22 maja nasza parafia przeżywała uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Po raz pierwszy Chrystusa obecnego w Eucharystii przyjęło pięćdziesięcioro dzieci, które do tej uroczystości przygotowywały się przez wiele miesięcy pod czujnym okiem ks. Proboszcza i katechetki p. Jolanty Tomczyk.

Dzień wcześniej, w sobotę, dzieci przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania, po raz pierwszy doświadczając łaski Bożego miłosierdzia, płynącej z tego sakramentu. Przez cały tydzień, do soboty 28 maja, dzieci codziennie uczestniczyły we Mszy św., świętując swój tradycyjny "Biały Tydzień". Mamy nadzieję, że na tym nie skończy się gorliwe uczestnictwo dzieci i ich rodziców w sakramencie Eucharystii ;-)

Do wspaniałej oprawy tej uroczystości przyczyniło się wielu parafian, którym składamy serdeczne "Bóg zapłać". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.
Czytany 1369 razy

Artykuły powiązane

Więcej w tej kategorii: « Kurs Filip Lednica 2016 - "AMEN!" »

Skomentuj

© 2016 Parafia św. Jana Chrzciciela w Dębnicy Kaszubskiej. All Rights Reserved. Designed by Krzysztof Przechowski, A.M.D.G.

Logowanie

Witaj Gościu! Zaloguj się lub załóż swoje konto.