środa, 12 lipiec 2023 22:26

Odpust i festyn parafialny- 24 czerwca 2023 r.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 23 czerwca 2023 roku odbył się Odpustu Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Sumę odpustową i homilię wygłosił misjonarz z Tanzanii Ks. Maciej Oparka. Po Mszy św. miał miejsce festyn parafialny na placu przy kościele. Było wiele atrakcji dla dzieci jak dmuchaniec, malowanie twarzy, popcorn, wata cukrowa i słodycze. Dla wszystkich żurek, kiełbasa z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem, pyszne ciasta, owoce i napoje. Festyn uświetnili Patrycja Malinowska i DJ Maro. Zebrane ofiary zostały przekazane na sierociniec w Tanzanii. Wszystkim uczestnikom i sponsrom składam serdeczne: Bóg zapłać.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

 

Czytany 352 razy
Więcej w tej kategorii: « Nabożeństwo Fatimskie

Skomentuj

© 2016 Parafia św. Jana Chrzciciela w Dębnicy Kaszubskiej. All Rights Reserved. Designed by Krzysztof Przechowski, A.M.D.G.

Logowanie

Witaj Gościu! Zaloguj się lub załóż swoje konto.