niedziela, 09 wrzesień 2018 18:22

Dożynki gminne 2018

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Obraz222 10900210020
W sobotę, 8 września, obchodziliśmy uroczyście gminne święto dziękczynienia za tegoroczne plony.

Dożynki rozpoczęły się na stadionie uroczystą Mszą św., której przewodniczył ks. mgr Jan Gilmeister, proboszcz Dębnicy Kaszubskiej. Homilię wygłosił ks. kan. Zygfryd Strokosz, emerytowany proboszcz naszej parafii.

Po Mszy św. wszystkich zgromadzonych rolników, sadowników, mieszkańców Dębnicy i całej gminy przywitała pani wójt Iwona Warkocka, zparaszając do wspólnego świętowania. Przygotowano wiele atrakcji, m. in. stoiska kulinarne, zabawy dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznych dożynek.

Czytany 1134 razy

Skomentuj

© 2016 Parafia św. Jana Chrzciciela w Dębnicy Kaszubskiej. All Rights Reserved. Designed by Krzysztof Przechowski, A.M.D.G.

Logowanie

Witaj Gościu! Zaloguj się lub załóż swoje konto.